- Пластик
- З ручкою
- Вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря
Розмір: 32*31*48 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Колір | Сірий |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Гризуни |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


