- Матеріал: пластик
- Можна відкривати верхню прозору кришку
- Вентиляційні отвори для оптимальної циркуляції повітря
- З двома ручками для зручного носіння
- Нековзаючий низ
Розмір: 18*12*13 см.
Колір товару може відрізнятись від фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Гризуни |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


