- Пластик
- З входом
- Легко чистити
- Збереже підстилку
Розмір - 28*9*36 см.
Колір товару може відрізнятись від фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 36 мм |
| Тип | Відкритий |
| Вид | Туалет-лоток |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


